MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Kozaklı'ya Hitap Etti
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Topaklı Beldesi’nden Nevşehir’in Kozaklı İlçesi’ne geçerek burada da halka hitap etti. Bahçeli milletvekili seçimlerinden sonra hükümeti kendilerinin kurmak istediğini belirterek şunları söyledi:
Toparlanma ve onarım hükümeti kurmak için iktidara talibiz. Kimse milletin iradesine kement atmasın. Yoksulluğu kullanmasın. Yardımlaşma fonundaki yani fak- fuk- fon olarak bildiğiniz fondaki paralar vatandaşın vergisinden kesilen paralardır. Yani bu fondaki kaynak sizin paranızdır. Bu dağıtılan paketler AK Partinin kesesinden değil, devletin kesesinden çıkıyor. Seçimde size gelen paketler, helaliniz, hakkınızdır. Seçimlere 48 gün kaldı. El altından paket dağıtıyorlar. AKPnin dağıttığı paketleri alın, tokatı da vurun gitsin.

KADINA ŞİDDET ARTIYOR

Devlet Bahçeli, Kozaklı İlçesi’nde yaptığı konuşmada Türkiye’de polisiye olayların özellikle de kadına yönelik şiddetin arttığına dikkati çekti. Türkiye’de gasp, cinayet, sosyal cinnet ve özellikle de kadına yönelik şiddetin arttığını kaydeden Bahçeli, “Kadınlarımız öldürülüyor ve cesetleri atılıyor. Bu şiddet iyiye alamet değil. Böyle giderse ülkemiz yaşanamaz bir ülke haline gelecektir. Toplumdaki adaletsizlik nedenleriyle yuvalar yıkılıyor. Kadına yönelik şiddet artıyor” dedi.

Bahçeli, vatandaşların şartlar ne olursa olsun, önemli mazereti olmadıkları sürece sandığa gitmeleri çağrısında bulundu. Sandık kurulunda görevli olanların, oylara dikkat etmelerini ve sonuçları iyi gözlemlelemesi gerektiğini belirten Bahçeli, “bu arada iktidara düşen görev de sağlıklı bir Seçim için elden geleni yapmaktır. Tahriklere yol açmadan, provokasyonlara neden olmadan Seçim güvenliğini sağlamalıdır” diye konuştu. Devlet Bahçeli, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Vatandaşa kanaati sorulduğunda ve araştırmalara bakıldığında vatandaşın en önemli sorunlarının işsizlik, yoksulluk, asayişsizlik, yolsuzluk ve açılım denen zırva ile bölücü terör olayları olduğu görülmektedir. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın takdim ettiği başarı, aldatmacadır, kandırmacadır. Şu anda 6 milyon insanımız işsizdir. Türkiye’nin en önemli meselesi bize göre işsizliktir. Başbakan, biri derdini söylese örneğin çiftçiyse ‘Al ananı git’, gençse ‘Başının çaresine bak’ diyor, memursa azarlıyor. Yandaşlarına ise servetlerine servet katıyor. ”


Doğan Haber Ajansı Yurt Haberleri
Kozaklıda Hava

Resim Bulutu
Haberler

domain
TurkeyRank.Com - Pagerank ServisiLinkcenneti Member of W3C 
Sites dot com
İlgili Bağlantılar
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Henüz hiç kısa mesaj gönderilmemiş.