Ne yaptın hocam?
Okul müdürü, teneffüslerde sevgilisiyle bir araya gelen Tolga'ya dayak attı. Gururu kırılmış halde eve koşan genç internet kablosuyla hayatına son verdi.
Ağrı'da, "Seni Seviyorum" yazılı notu öğretmeninin eline geçince intihar eden Meryem'in ardından benzer bir olay da Nevşehir'de yaşandı. Kozaklı Lisesi 3. sınıf öğrencisi Tolga Ü. (18), 2 yıl önce aynı okuldaki Esra G. (17) ile tanıştı.Liseli aşıkların her teneffüs arasında birlikte olması ise okul müdürü H.S.'yi rahatsız etti. Öğretmen önce Tolga'yı bir daha sevgilisiyle görüşmemesi konusunda uyardı. Genci sınıf arkadaşlarının gözleri önünde azarlayan öğretmen, bu yetmezmiş gibi bir de okulun ortasında tekme tokat dövdü. Olayın ardından gururu incilen Tolga, dayısının evine gitti ve Esra'yı arayarak intihar edeceğini söyledi.
Telaşa kapılan Esra da durumu hemen Tolga'nın kardeşi Tuna'ya haber verdi. Dayısının evine giden Tuna, kapının kilitli olması üzerine camı kırarak içeri girdi. Ancak artık çok geçti. Tolga, internet kablosuyla kendisini asmıştı. Talihsiz gencin cesedi Adli Tıp Kurumu'na gönderilirken, acılı baba Tuncay Ü., okul müdürü H.S. hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Kaynak(Takvim Gazetesi)
Kozaklıda Hava

Resim Bulutu
Haberler

domain
TurkeyRank.Com - Pagerank ServisiLinkcenneti Member of W3C 
Sites dot com
İlgili Bağlantılar
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Henüz hiç kısa mesaj gönderilmemiş.