5E Termal Resorts Hotel Kozaklı
5E Stratejik Kararlılığı

Değişim ve gelişimle yoğrulan beyinler, bilgi ve ilhamla yaşamsal ihtiyaçlara cevap vermeye başladı. Temel olan hayata gelmenin karşılığını vermekti... Bu düşünceyle, insanların en doğal hakkı olan tatil ihtiyaçlarını karşılayarak, en iyi hale getirmenin yollarını aradık. Yaptığımız beyin fırtınaları sonrası DEVRE TATİL projemiz netlik kazandı. Bunu fizibilitelerimizle sonuç aşamasına getirdik ve firmamızın yapı ekibiyle hotel projemizi oluşturduk. Ana fikir, "amaca hizmet eden" devasa bir kompleks idi... Mimari projemiz "E" şeklinde ortaya çıktı. Tüm bunlara paralel olarak, sunacağımız 5 yıldızlı konfor "5E" markasını ortaya çıkardı. Projenin ana teması konaklama yapacak misafirlerimizin tüm koşullarını dikkate almak olmalıydı ve öyle de oldu. Engelsiz mimari tasarımıyla bütün herkesi kapsayan ideal bir tesis için çalışmalarımızı başlattık. Bu büyük başlangıç sürdürülebilir ve gelecek için planladığımız hoteller zincirinin KARARLILIK STRATEJİSİ içinde yer alacak örnek ilk büyük halkası olacaktır... "BÜYÜK HALKA" cümlesinden anlaşılacağı gibi 5E Thermal Resorts Hotel; Mart 2013'te temelini attığımız gün de, bitiş tarihi de kesinlik kazanmıştı. Klasik inşaat teknolojisiyle inşası hızla devam eden 5E Thermal Resorts Hotel'in açılış tarihini vermekle haklı bir onuru yaşamak istiyoruz... Kozaklı'da doğan 5E Thermal Resorts Hotel 31.12.2014 günü açılıyor!

Ekay Kömür, yatırım yaptığı alanları özenle seçer. Analizlerini çok iyi ve dikkatli yapar. Çünkü tercih edildiğinde mahcubiyete izin vermez. Kurulduğu 1989 yılından itibaren prensip ve ilkelerinden ödün vermeyen Ekay Kömür, enerji ve yapı sektöründeki atılımlarına Kozaklı'da temelini attığı 5E Thermal Resorts Hotel projesiyle devam ediyor. 5E'nin size sunduğu DEVRE TATİL; bütçenize, tatilinize ve sağlığınıza "ÇOK İYİ GELECEK".

Kozaklı'da 5 Yıldız Doğuyor

Doğanın bize sunduğu şahane, şifa kaynağı bir kaplıca bölgesi düşünün... Birçok sağlık problemlerine iyileştirici özellikleri ile tedavi desteği veren, muhteşem bir Yaratıcı lütfu; Kozaklı şifalı suları! ...ve bu bölgede tek kelime ile şahane bir tesis! Sizin hayal ettiklerinizi eksiksiz ve kolayca sizlere sunan mega bir kompleks; 5E Thermal Resorts Hotel.
Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Lütfen Üye olun ya da Üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.
Kozaklıda Hava

Resim Bulutu
Haberler

domain
TurkeyRank.Com - Pagerank ServisiLinkcenneti Member of W3C 
Sites dot com
İlgili Bağlantılar
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Henüz hiç kısa mesaj gönderilmemiş.